První kolo smíšené minifildové ligy LCC ovládl tým Kuby Výmoly

Prvními třemi zápasy začala ve středu 29. 11. tréninková minifieldová liga smíšených týmů LCC Radotín. Na úvod se utkal tým Adély Blahovcové v bílém, s týmem Jakuba Výmoly v červeném.

Utkání se hrálo v obrovském tempu a začátek připomínal spíše sprinterské závody než lakros. Bílý tým byl po většinu utkání o několik branek napřed, ale zbytečnými chybami v závěru se o vítězství připravil. Rozhodující branku na 6:5 pro Červené vstřelila Tereza Laláková po přihrávce Dominiky Lavičkové.

Ve druhém utkání se poprvé představil tým Rosti Zapletala v modrém, který však byl oslaben neúčastí několika hráčů a hrál oba zápasy bez možnosti střídání. V prvním utkání nestačili na Červené a podlehli celkem jednoznačně 2:6 a ani ve druhém se jim lépe nevedlo. Když se pak v závěru zranil Tomáš Jasek, nebylo na zvrat ani pomyšlení a utkání skončilo 9:5 pro Bílý tým Adély Blahovcové. „Zimní mix minifieldová liga však je na svém začátku a já pevně věřím, že modrý tým posílený o tuto zkušenost, své kvality ukáže,“ komentoval výsledek prvního turnaje kapitán Modrých Rosťa Zapletal.

Pořadí týmů:
1. Červení (Jakub Výmola) 12:7, 6 b.
2. Bílí (Adéla Blahovcová) 14:11, 3 b.
3. Modří (Rosťa Zapletal) 7:15, 0 b.

Drafty
Uzamčení hráči?
Červení – Jakub Výmola, Matěj Barák, Dominik Javorský
Bílí – Adéla Blahovcová, Pavel Srch, Jirka Loskot
Kapitán Modrého týmu Rosťa Zapletal posílil svůj tým pomocí draftu o Tomáše Knotka a Markétu Malinovskou. Do Červeného týmu poslal Emu Soukeníkovou a do Bílého Magdu Schlindenbuchovou.

Pořadí střelců:
1. Tereza Laláková 4
2. Jiří Loskot 4
3. Markéta Malinovská 3
4. Jakub Výmola 2
5. Tomáš Knotek 2
6. Pavel Srch 2
7. Kateřina Hlavsová 2
8. Tomáš Jasek 2
9. Dája Merrellová 2

Jan Barák

cerveni

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*