Nepovedený začátek ligy

Dne 3. 4. se konal v Radotíně druhý zápas Wolves s Jižním městem. V předešlém zápase si Jižní město hravě se soupeřem poradilo. Ale do tohoto zápasu Wolves nastoupili s větší chutí hrát. První čtvrtina skončila za stavu 1:3 pro hosty. V polovině druhé čtvrtiny se Wolves dotáhli a na tabuli svítil stav 4:4. Následovaly dva rychlé góly Jižního města, které určily, jak se bude zbytek zápasu vyvíjet. Zkušenější soupeř si skóre až do konce zápasu pohlídal i přes vyrovnanou třetí čtvrtinu, kdy oba týmy skórovali dvakrát. Konečný stav byl 7:14 (1:3, 3:6, 2:2, 1:3).

Koncem února nastoupili hráči LCC Wolves k domácímu zápasu v hale na jižním městě s týmem TJ Malešice. Mladý tým se ujal rychle vedení 1:0 ale zbytek zápasu dominoval tým z Malešice konečné skóre 2:13 (2:3; 0:5; 0:3; 0:2) byl nakonec pro Vlky relativní úspěch.

Podobné utkání jako proti Malešicím zahráli Vlci i proti týmu Pardubic.  Za domácí odehrál svůj poslední zápas Jaroslav Jakš, který po zápase přeskupil do týmu Jižního města.  Jaroslav se uvedl, zápasem ve kterém měl jeden gól a jednu asistenci.  Konečné skóre bylo 4:11 (2:2; 0:6; 1:2; 1:1). LCC Wolves doplatil jako na předchozích zápasech na špatnou docházku na utkání.  Kdyby nebylo druhé periody, mohl by to být i vyrovnaný zápas.

 

Martin Malinovský