Soustředění

Soustředění se koná v termínu sobota 31. 7. – pátek 6. 8. 2021 ve sportovním areálu TJ Veselí nad Lužnicí (Sokolská 651, u hokejové haly). O víkendu 7.–8. 8. pak následuje tradiční rodinný víkend. Přihlášku na soustředění (elektronicky zde nebo vyplněný papírový formulář) i přihlášku na rodinný víkend (elektronicky zde nebo vyplněný papírový formulář) je třeba odevzdat do 30. 6. 2021.

Zahájení: v sobotu 31. 7. v 17.00 před novým hotelem mezi halou a fotbalovým hřištěm v areálu TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí.

Ukončení: v pátek 6. 8. v 18.00 h po společném slavnostním ukončení.

Ubytování: vícelůžkové pokoje v ubytovně nebo v chatičkách, sprcha a záchod na pokojích nebo na chodbě, v případě ubytování v chatičce v samostatné budově umývárny, lůžkoviny jsou v ceně.

Stravování:
– snídaně: společné na ubytovně,
– obědy a večeře: teplá strava zajištěna v pečovatelském domě.
První jídlo je večeře v sobotu 31. 7., poslední jídlo je oběd v pátek 6. 8.

Cena: 4000 Kč; zaplatit je nutno zároveň s odesláním přihlášky na účet 1151103319/5500, var. symbol r. č. dítěte. Pokud potřebujete vystavit fakturu či potvrzení pro zaměstnavatele, který přispěje z FKSP, kontaktujte Ondřeje Miku – mikina14@seznam.cz, tel.: 606 615 911.
Cena zahrnuje ubytování, stravování, pitný režim, dopravu klubového vybavení, pronájem sportovišť a pojištění. V areálu je možnost využít tenisové kurty, volejbalové a beachvolejbalové hřiště, koupání je v nedaleké pískovně; lakrosový oddíl má k dispozici veškerá sportoviště (halu, fotbalové hřiště, hřiště s umělými povrchy, tělocvičnu atd.).
Soustředění je zařazeno mezi akce, na které přispívá svým občanům Městská část Praha 5 (nikoliv Praha 16) v rámci programu Aktivní město. Nicméně aktuálně je rozpočet těchto příspěvků vyčerpán. Je ale možné, že bude navýšen.

S sebou:
– lakrosovou hůl,
– veškerou výstroj na boxlakros (chrániče, rukavice, helma atd.), ev. ženský lakros,
– sportovní obuv na ven (betonový a travnatý povrch) a boty do tělocvičny,
– funkční kolo + přilbu na kolo (jezdí se denně – ujedeme celkem více než 100 km!),
– hrnek (na snídaně), láhev na pití (sport),
– sportovní oblečení na celý týden, plavky,
– kopii průkazu pojištěnce, kapesné dle uvážení.

Formality: Nejpozději na zahájení soustředění je třeba dodat prohlášení o bezinfekčnosti, posudek o zdravotní způsobilosti dítěte.

Podle stávajících nařízení bude třeba při nástupu na soustředění předložit doklad o bezinfekčnosti na covid-19, a to buď
● PCR test ne starší 7 dnů, nebo
● POC antigenní test ne starší 72 hodin (I.13/d), nebo
● certifikát o absolvování kompletního očkování s tím, že od druhé dávky uplynulo nejméně 14 dní, nebo
● certifikát o prodělání onemocnění ne starším než 180 dnů.

Potvrzení o testech se prokazuje dokladem z oficiálního testovacího centra, není možné nahradit ho čestným prohlášením o absolvování testu.
Počítejte s tím prosím a zajistěte, aby požadovaný doklad dítě/účastník při zahájení soustředění mělo.

Možnosti dopravy: LCC nabízí společnou dopravu autobusem z Radotína a zpět, vč. dopravy kol a zavazadel.
– Odjezd do Veselí od sportovní haly v Radotíně v sobotu 31. 7. 2021 ve 14 hodin.
– Odjezd z Veselí ke sportovní hale v Radotíně v pátek 6. 8. 2021 v 18 h, předpokládaný příjezd do Radotína ve 20 h.
– Kolo a zavazadla je nutné přivézt k odjezdu a vyzvednout při příjezdu, není možné je dodat předem nebo vyzvednout později.
– Cena dopravy 200 Kč/os. a jednu cestu, tj. 400 Kč za dopravu tam i zpět, uhraďte zároveň s platbou za soustředění.

Před odjezdem se uskuteční informativní schůzka (hlavně pro nováčky), a to v pondělí 19. 7. od 19 h na sokolovně.
Kontakt pro případné dotazy: Jiří Pechar (tel.: 602 154 101); Antonín Gottwald (tel. 602 650 579, antonin.gottwald@email.cz); Ondřej Mika (tel. 606 615 911, mikina14@seznam.cz).

Elektronická přihláška na soustředění nebo přihláška na soustředění ve formátu docx
Elektronická přihláška na rodinný víkend nebo přihláška na rodinný víkend ve formátu docx
Prohlášení o bezinfekčnosti dítěte (docx)
Posudek zdravotní způsobilosti dítěte (docx)

Seznam přihlášených k 28. 7. 2021
Ants U11
Bejšovec Kristián
Bernášek Nikola
Blažek Bohouš
Csikós Matyáš
Čupita Antonín
Gnip Vilém
Havránek Lukáš
Hofman Michael
Huráb Jakub
Kročák Vojtěch
Mack Šimon
Marx Tobiáš
Matlocha Tomáš
Neužil Eliáš
Novohradský Felix
Píša Jiří
Popjuk Sebastian
Rajchrt Dominik
Scholze Oliver
Slapnička Lukáš
Slapnička Tobiáš
Smolaga David
Topol Jan
Vegricht Štěpán
Veselý Matěj



Meerkats U13
Cibulka Ludvík
Haylett Max
Hořejší Čeněk
Jantschke Jakub
Jaroušek Filip
Kment David
Kulvejt Filipe
Meca Dominik
Meca Sebastian
Pospíšil Viktor
Rozumek Tomáš
Severa Filip
Smolaga Matěj
Studený Vítek
Šamalík Theodor
Ševčík Roman
Šimák David
Škubal Marek
Zahradník Jeroným



Foxes U15
Darola Viktor
Formánek Tobiáš
Haylett Daniel
Kalenský Martin
Kozumplík Aleš
Kvietok Samuel
Petr Matyáš
Rohlík Filip
Scholze Moris
Soukup Matěj
Šebera Jakub
Vrána Antonín



Wolves (U19) a Custodes
Binder Jan
Capko Matouš
Friedl Štěpán
Jaroušek Michal
Jurenka Štěpán
Knotek Tomáš
Kučera Lukáš
Meca Adam
Niedermayer Lukáš
Pech Martin
Postupa Vojtěch
Scholze Jonatan
Slavík Josef
Srch Pavel
Strieblik Ondřej
Studený Jakub
Ševčík Denis
Veselý Štěpán
Vodolán Josef



Piranhas U10
Bouzková Babeta
Hovancová Viktorie
Jírů Kateřina
Kalenská Adriana
Klemová Veronika
Kletečková Kristýna
Lhotáková Sophia
Mokrá Anna
Olejařová Viktorie
Pospíšilová Gabriela
Procházková Veronika
Severová Simona
Šimáková Klára
Štychová Anežka
Vladyková Johana
Vostřesová Nela
Zahradníková Justýna



Piranhas U13
Bučková Anna
Cibulková Alžběta
Domanská Barbora
Domanská Lucie
Fafejtová Zuzana
Havlíková Stela
Holanová Maja
Chlubnová Kateřina
Jantschkeová Lenka
Kedroňová Ester
Kokrhounová Eliška
Kořínková Victoria
Kozáková Lucie
Meca Ellen
Moravcová Johana Anna
Olejařová Valentýna
Pokorná Adina
Rajchrtová Natálie
Rašková Kateřina
Slapničková Adéla
Vodolánová Barbora



Harpyje U16
Beková Anna
Frajerová Andrea
Friedlová Nikola
Havlíková Alice
Chlubnová Barbora
Koděrová Barbora
Löflerová Tereza
Polívková Jolana
Spáčilová Karolína
Strončková Klára
Tilšerová Veronika



Harpyje U19
Horáčková Alena
Jasková Barbora
Kučerová Hedvika
Nájemníková Kateřina
Procházková Terezie
Soukeníková Julie
Šamalíková Agáta
Šamalíková Kamila
Šubrtová Vendula